PGP | Poland Game Players | Forum Clanu

PGP CLAN || POLAND GAME PLAYERS


#1 2008-06-01 18:00:34

Ziele

Bóg Forum

6868784
Skąd: ZIELONA GORA
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 62
Punktów :   

Poradnik - jak strzelać z AK-47, M4A1, Famasa (Clarion)

BRONIE / STRZELAMY

M4A1
Broń typowo szturmowa. Można ją stosować raszując, nawet biegnąc. Wymaga to jednak nie lada umiejętności. Jest stabilniejsza od AK, co pozwala na trafianie z dużych odległości. Jednak zadawane zniszczenia są nie wielkie. Jeśli raszujemy nie opłaca się używać tłumika. W zasadzie używam go tylko wtedy jeśli znajduje się w ciemnym miejscu daleko od potencjalnego celu. Można strzelać dłuższymi seriami lub nawet na tzw "full auto" jeśli cel nie jest zbyt daleko.

CLAIRON
Nowa broń, która zaczyna swoją karierę od CS 1.6 Ma funkcję wystrzelenia kilku pocisków w jedno miejsce. Jest to bardzo celne i bardzo zabójcze. Jeśli wszystkie trafiają w cel, a zdaża się to często przeciwnik ginie na miejscu. Wadą jest długi okres czekania, aż będzie można użyć powtórnie broni. Więc jeśli nie trafimy, a wróg nas zauważy mamy nie wielkie szanse na przeżycie. Funkcja automatu prawie nie przydatna.

AK-47
Celna, ale trudna w utrzymaniu broń. Strzelamy seriami - 2-3 pociski. Większa liczba nie ma sensu, bo i tak nie trafi w cel. Broń zadaje bardzo duże obrażenia. Strzał w głowe ze 100 metrów zabiera 99 na 100 hp. Zawsze przy strzelaniu zalecane jest kucanie albo przynajmniej stanie w miejscu. W biegu nie ma praktycznie szans na trafienie przeciwnika, chyba że jest bardzo blisko.

Postaram sie nastepnym razem umiescic troche wiecej ;]


HaHa...Jestes kolejnym Debilem Ktory czyta ten OPIS....HaHa
***************************************************************
Myslisz ze Nie Wiem kim jestes ???....Moja Pracja Jest To Wiedziec !!!
***************************************************************
Wiem Kim Jestem Tak Samo Jak Ty Wiesz Kim Ja Jestem :]

Offline

 

#2 2008-06-01 18:04:26

rocket12

http://i15.tinypic.com/6tu2gxh.png

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 41
Punktów :   -1 

Re: Poradnik - jak strzelać z AK-47, M4A1, Famasa (Clarion)

Najlepsza Bron To Chyba M4a1 albo AK47 zalezy jak kto umi grac )

Offline

 

#3 2008-06-01 19:10:10

rocket12

http://i15.tinypic.com/6tu2gxh.png

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 41
Punktów :   -1 

Re: Poradnik - jak strzelać z AK-47, M4A1, Famasa (Clarion)

^^ Ak47 Wymiata

Offline

 

#4 2008-06-01 19:15:27

rocket12

http://i15.tinypic.com/6tu2gxh.png

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 41
Punktów :   -1 

Re: Poradnik - jak strzelać z AK-47, M4A1, Famasa (Clarion)

AK (AK-47, od Автомат Калашникова образца 1947 , ros. Автомат Калашникова, dosłownie automat Kałasznikowa) - nazwa karabinu automatycznego AK i modeli z niego się wywodzących, pochodząca od nazwiska konstruktora Michała Kałasznikowa. Podstawowy model karabinu AK (określany również jako AK-47[1]) zasilany jest amunicją pośrednią 7,62mm x 39 mm wz. 43. Prace badawcze rozpoczęto w roku 1944, w 1947 broń skierowano do testów zakończonych w rok później. Karabinek AK został oficjalnie przyjęty do uzbrojenia wojsk ZSRR w 1949.

Offline

 

#5 2008-06-01 19:15:27

Ziele

Bóg Forum

6868784
Skąd: ZIELONA GORA
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 62
Punktów :   

Re: Poradnik - jak strzelać z AK-47, M4A1, Famasa (Clarion)

Widac ze lubisz nabijac posty...;D


HaHa...Jestes kolejnym Debilem Ktory czyta ten OPIS....HaHa
***************************************************************
Myslisz ze Nie Wiem kim jestes ???....Moja Pracja Jest To Wiedziec !!!
***************************************************************
Wiem Kim Jestem Tak Samo Jak Ty Wiesz Kim Ja Jestem :]

Offline

 

#6 2008-06-01 19:16:02

rocket12

http://i15.tinypic.com/6tu2gxh.png

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 41
Punktów :   -1 

Re: Poradnik - jak strzelać z AK-47, M4A1, Famasa (Clarion)

Broń wprowadzona na uzbrojenie armii USA i innych krajów w połowie lat 90. Będąca wersją rozwojową karabinów z rodziny M16. Zbudowana została z powodu zapotrzebowania armii USA na broń o mniejszych wymiarach przeznaczoną dla oddziałów specjalnych i jako broń do samoobrony.

Zasadnicze zmiany w stosunku do poprzednich wersji to skrócenie lufy, zastąpienie kolby stałej kolbą składaną. Produkowany jest w kilku wersjach różniących się rodzajem mechanizmu spustowego, rodzajem łoża i komory zamkowej. Skrócenie lufy zmniejszyło zasięg skuteczny. Dodano szynę na górnej części broni, dzięki czemu można zdejmować rękojeść do przenoszenia broni i montować w jej miejscu różnego rodzaju celowniki optyczne lub kolimatorowe.

Początkowo M4 był używany przez żołnierzy jednostek specjalnych, a czasem stał się popularną bronią także w jednostkach zwykłej piechoty, jako uzbrojenie młodszych oficerów, obsług broni ciężkiej i coraz częściej szeregowych żołnierzy. M4 stał się także następcą pistoletów maszynowych M3 używanych przez załogi czołgów M1 Abrams.

Pierwsza wersja M4, mogła podobnie jak M16A2 strzelać ogniem pojedynczym i seriami trzystrzałowymi, później rozpoczęto produkcję wersji M4A1 mogącej strzelać seriami o dowolnej długości. W chwili obecnej najpopularniejsza jest wersja M4A1 R.I.S. z czterema szynami Picatinny do montażu dowolnego wyposażenia taktycznego, takiego jak: laserowe wskaźniki celu, oświetlenie taktyczne, strzelby taktyczne (XM-26 LSS, Remington 870 MCS), granatnik podwieszany M203, celownik optyczny lub kolimatorowy.

M4 jest używany między innymi przez Siły Zbrojne Stanów Zjednoczonych, Siły Obronne Izraela, komandosów z SAS.

Polska jednostka specjalna Grom wykorzystywała jako podstawową broń cywilne klony kbk M4 czyli karabinki Bushmaster XM15E2S M4A3 i KAC SR-16 Carbine. Od 2008 roku będą one zastępowane przez HK416.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.patriota.pun.pl www.dzikiepumy.pun.pl www.teamofshadow.pun.pl www.teatrcieni.pun.pl www.zarzadzanie09.pun.pl